2 Aralık 2011 Cuma

3 Temmuz 2011 - 3 Aralık 2011


Tam 5 ay..Düz hesap 150 gün..

150 gündür kulübümüze , dolayısıyla bizlere atılan her türlü pislikle , her türlü iftirayla , her türlü kahpe saldırıya karşı dimdik duruyoruz..

Ne Bağdat Caddesi kaldı , ne Taksim'i ne de Boğaz Köprüsü..Fenerbahçe ordusu , 150 gündür dimdik ayakta..

Sağolsun 'Fenerli Basın' boş durmuyor..İlk günlerden bugünlere kadar onlarca yalan haberle , ciğeri beş para etmez 'yeni yüzleri' ile Fenerbahçe'ye vurmaya çalışıyor , el uzatıyor..

Bu 'yeni yüzler' gerek çalıştıkları basın kuruluşları , gerek hayat görüşleri , gerekse tuttukları takımların karakterlerini benimsemeleriyle ne tarz insanlar olduklarını cümle aleme gösteriyor..

Bu süreçte ortaya atılan her habere inanan , google'a 'emenike para sayma videosu' bile yazabilen kendini zeki zanneden bir kitleyle birlikte yollarına devam ettiler..

Fenerbahçe çok kan kaybetti..Shaktar maçında basın mensuplarını kovalarken de kaybetti , İnönü'yü basarken de kaybetti , Lugano Paris uçağına binerken de kaybetti , Emenike Moskova'da 35 metreden füzeyi yollarken de kaybetti..

Bizim 3 Temmuz'dan beri söylediklerimiz,uyarılarımız ve bazılarına 'senaryo' gelen tüm yorumlarımız bir bir gerçekleşti..Geride bıraktığımız haftada yaşanan Fenerbahçe-TFF-UEFA üçgeninde ortaya çıkan Türk futbolunun yüz karası durumla birlikte insanlar bazı gerçekleri biraz daha görür diye düşündük..

Bunun ardından Trabzonspor'un tapeleri ortaya çıktı..Sıfır tölerans kapsamında Şampiyonlar Ligi'ne dahil edilen Trabzonspor kulübü başkanının tapeleri gerçekten Trabzonspor'un süreçteki temizliğini biz Fenerbahçelilere bir kez daha gösterdi..

Bu sırada öyle bir kahpelik , öyle bir şerefsizlik yapıldı ki..Basın ortaya çıkan bu tapeleri YAYINLAMADI..Gizlilik sadece Fenerbahçe için delinebilir bir maddeymiş meğer..

Fenerbahçeliler artık bunlara şaşırmıyor zaten..Yoruldum ben şahsen..Bu kahpelikleri , bu ikiyüzlülükleri , bu şerefsizlikleri bunları kabullenmemekte ısrar edenlere , Rasim Ozan'ı kendi ağzı bilenlere , Baransu'ya twitter'da gaz verenlere , Erman Toroğlu ne diyecek diye Telegol izleyenlere bu köpeklikler anlatılamıyor..Anlatsak bile anlayamıyorlar..

Çünkü Fenerbahçe bu insanların en büyük kompleksi..Fenerbahçe kulübü bu insanların asla yaşayamayacakları bir aidiyet..Asla hissedemeyecekleri bir aşk..Bunu biz biliyoruz..

Şimdi Abdullah Gül , 4 partiden geçen yasa değişikliğini onaylamadı ve bekledi..Bu sırada yarın iddianame çıkıyor..Cumhurbaşkanı artık yasayla değil , iddianeme ile ilgilenecek ve onayı buna verecek..

3 Temmuz'dan beri yaşanan sürece ve geldiğimiz noktada ki ince detaylara bakar mısınız..?Lütfen biraz elinizi vicdanınıza koyun..Bilmiyorum bu yazıyı Fenerbahçeli olmayan kaç kişi okuyor ancak lütfen biraz akıl/mantık süzgecinizi kullanın ve sürecin başından beri Fenerbahçe'yi bitirmeye çalışan basın/parti/adalet sistemini biraz kurcalayın..

Fenerbahçe kulübü tam UEFA ve TFF'ye karşı çıkması mümkün olmayan bir gol attı ki , iddianameyi çıkartmayı akıl ettiler..

Hani Aziz Yıldırım'ın , Olgun Peker'in yardımcısı ilan edilmeye çalışılacak iddianame.. :)

Günler torbaya girmiş gibi Fenerbahçe'nin KADIKÖY'DE maçının olduğu bir CUMARTESİ günü tercih edildi..

Ne de olsa Trabzon maçı için Fenerbahçe'ye bir ceza vermek gerekiyor..Sahamızı kapattırmayacağız..

O Trabzon takımı da Şükrü Saracoğlu'nda maç öncesi ısınmaya bile sahaya çıkamayacak.

Bu arada Elmander'in rakibinin tendonlarını kopartabileceği hareketine 1 ( BİR ) maç ceza uygun görüldü..

İddianame sayesinde Fenerbahçe'yi , Türk Telekom Arena'ya 'şikeci' gönderecek..Aziz Yıldırım'a 90 dakika küfür ettirecekler..


Ben yoruldum falan dedim ama şimdi bir bakıyorum da , galiba bizim rolümüz bugün başladı artık..En çok bugün ihtiyacı var sanırım kulübün bizlere..O zaman yarın başlıyor ilk omuz omuza..Herşey bitip , haklı davamızı kazanana kadar saflar sık,omuzlar dik..

Fenerbahçe Yenilmez..Ne bizler ne de tarih ellerini Fenerbahçemize uzatan bu pislikleri unutmayacak..

Ve o kahpe elleri Fenerbahçe yine lavaboya sokacak.

1 yorum:

sayerlack dedi ki...

Eline sağlık hislerime tercüman olmuşsun.