25 Ağustos 2011 Perşembe

Kazandığınız Bonuslarla Arena'da Oynayabilirsiniz..!


Bugün Türk Futbol Tarihi'nin en kara günü..3 Temmuz'dan da kara günü bugün..Hatta 3 Temmuz günü Fenerbahçe anında küme düşürülmüş olsaydı bile bugün alınan karardan daha temiz bir karar olurdu o..

Konuyla ilişkili Papazın Çayırı veya Hayatım Fenerbahçe bloglarından daha doyurucu bir yazı yazacak durumda değilim..Eğer hala okumadıysanız bir an önce ziyaret edip o yazıları okuyun derim..Ben şuan çok daha ufak bir konuya değineceğim..Bunları yazmak da Erdal abinin bir tweetinden sonra beynimde çaktı..

Galatasaray ile Trabzonspor'un kapalı kapılar ardında neler yaptığına dair biraz komplo teorisi kuralım bence..

Selçuk İnan ile başladı muhabbet..Trabzon'un en önemli oyuncusu Avrupa yakasına geldi önce..Sonra gelecek için bel bağladıkları Ceyhun'da aynı yolun yolcusu oldu..Trabzonsporlu hiçbir taraftar da çıkıp bu oyuncuları ne hainlikle suçladı ne de eleştirdi..Ortalık süt liman..

Sonra Engin Baytar'ı 1.3 milyon sanırım şuan bunu google'a yazıp bakıcak halim bile yok her ne kadaraysa ama ucuz bir meblağ karşılığında aldılar..

Ha bundan önce Arena Bilboa maçı için kiralanırken Hasan Yener ve Nevzat Şakar tv'lere bağlanıp Galatasaray yönetimine 'çok teşekkürler' ediyorlardı..Bu iğrenç ilişkilerde olmamak yıllardır bizim hoşumuza gidiyor zaten..Kimsenin sırtımızı kaşımasına gerek yok ama işler bu noktadan sonra biraz garipleşiyor..

Hatırlayacak olursanız şike olayı patlak verdikten sonra Trabzonspor camiası derin bir sessizliğe bürünmüştü..Elbette kendilerinin de soruşturma içerisinde olduklarını bildiklerinden sessiz kalınmış olabilir fakat bugünlere gelinen senaryoyu en başından bildikleri de büyük olasılık..Sezon boyu her Fenerbahçe maçından sonra kameralara açıklama yapan yöneticileri ve başkanları bu süreçte hiç konuşmadı..Kupayı bize verin bile demedi..

Ama Türk Futbolu'nda Beşiktaş ve Trabzonspor'un bir ağabeyi vardı elbet..Onlar hep konuştu..Hep bir taraflarını yırttılar..Ve bunu yaparken hedefte sadece hep Fenerbahçe vardı..Soruşturmada adı geçen Trabzonspor'u ve Beşiktaş'ı asla şikayet etmediler..

Ağabey üzerine düşeni yapmalıydı..Kozmik odadan belgeleri araklayıp ingilizce ve fransızcaya Trabzon çevirecek değildi..Ağabeyliği yapma zamanıydı..Belgeler UEFA'ya gitti UEFA apar topar ülkeye geldi ve sonuçta bu karar çıktı..

Şimdi Galatasaray camiası kangrenin kola sıçramasını engellemek için , aydınlık pazartesiler için soruşturmada adı geçen Trabzonspor camiası için de bildiri yayınlayacak mı..?Demeyecek mi ki 'Bu adamlar CL şampiyonu olsa başkanları tv'den izleyecek böyle karar mı alınır..?' diye..?

Hayır şöyle de bir zarara uğradılar şimdi , Engin'i alırken transfer taksidinin bir kısmı Bilbao maçı için Arena'nın kiralanmasından verilecekti..Şimdi nakit çıkışı da olacak..Yazık size de..


Hiç yorum yok: