4 Ağustos 2010 Çarşamba

Samandıra'da Çimleri Sulat , Bir Kere Dediğini Yap


Fenerbahçe insanı şu duruma sokuyor..Söylenmesi gereken çok şeyin olduğu fakat aslında durumun vahimliğini iki cümleyle açıklayabileceğiniz bir takım Fenerbahçe..

Bu günün geldiği bağırıyordu..Tıpkı daha önce Dinamo Kiev zamanında bağırdığı gibi..Young Boys'a elenirsek hepsine Samandıra'da çimleri sulatırım diyen başkanın en azından bu sözünde durmasını bekliyoruz..

Young Boys'u küçümsüyorsun da , sen kimsin ki..?Önder-Bekir-İlhan-Bilica-90 kilo Santos-Cristian-Selçuk-Gökhan Ünal-Kazım..Sen böyle bir takımken çift maçlık Kasımpaşa ile oynasan en çok %60-%40 şanslısın zaten..

İlk maçın 5-2 veya daha fazla bitmemesi futbol mucizesiydi..2 kez vurdun 2si de gol oldu..

Bu turun hakedeni sonuna kadar Young Boys..

Sen şimdi git İbrahimovic'i İstanbul'a getir hadi..Türkiye liginde başarıdan başarıya koşma vaadiyle yap transferleri..Didier Deschamps ne demiş bugün ; ' cumartesi maçım var Niang'ı satmam söz konusu değil ' Heh hadi yap şimdi transferi Aziz Yıldırım..Yıldız yağdır Kadıköy'e..

Yazıklar olsun..Bu taraftara bu takımı reva görenlere , Aykut Kocaman'ı bu takımla çalışmaya mecbur bırakanlara yazıklar olsun..20 bin kombine satılmış..Son maçta taraftarını yerin dibine sokanlara..Bu maça 50bin kişi geldi..Yazıklar olsun..

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın doğrudan yönetmediği her kurum başarılı..Basketbol - Voleybol ve diğer tüm amatör branşlar bırakın Türkiye'yi , Dünya'yı sallıyor..Sponsorların yönetiminde hepsinin transferleri sezon başlamadan 2 ay önce yapılıyor , takım kuruluyor , başarılar geliyor..

Şimdi bekleyin transfer yapıcak daha Aziz Yıldırım..Çok iyi anlıyor ya herşeyden..Ha bi de Fenerbahçe Tv'de görmek istiyorum tüm takımı Samandıra'da çalıştırsın..Ağzından çıkan bir lafı da doğru düzgün yap başkan..

1 yorum:

Sekhranikos dedi ki...

Adam olursun lafının değeri olur aziz yıldırım olursun uçukra bağ etmezler seni!