26 Ağustos 2010 Perşembe

Çarşı / Paok / FENER


Paok taraftarı ülkeye giriş yapmış durumda..Onları İpsala sınırında Beşiktaşlı kardeşleri karşılamış..Hürriyet'in falan sitesinde videolar var zaten..7 numara Queresma formalı kardeşleri Paok taraftarına ikramlarda falan bulunuyormuş orada..Yakışır..İlk maçta PAOK taraftarı maçta o iğrenç pankartlarla Ata'ya ve Türkiye'ye laf atarken de pek çok Beşiktaş forması televizyondan gözlerimize çarpmıştı..

O yüzden bugün yaptıklarını da anormal karşılamıyorum ben..Bu pankartla uğraşmışlar bi de..Akşam PAOK tribünlerinde açılacak bu pankart bir aksaklık olmazsa..

2000 yılında Taksim meydanında Leeds'li avına çıkarken bu sefer Galatasaray'lı kardeşleriyle omuz omuzalardı , şimdi de Paok'lu kardeşleriyle..

Neyse allahın izniyle bu akşam hem bu soysuzlara hem de sahada oynayan takımlarına cevap verebilecek bir takımımız var..Allah utandırmasın..Saldır Fener..

1 yorum:

ahmt dedi ki...

taksimdeki leedsli avında , leedsli taraftarı öldüren beykozda hasan diye biri bi kız arkadaşımın abisi ve Fenerbahçeli tribünede gelir her türlü

------------------------

bu beşiktaşlı götlerin yaptıklarınakelimelerim yetmiyor , pkk bayrağı açılan tribünde duröaktan utanmıyorlarmı blmiyorum , onun bunun çocukları