6 Ağustos 2010 Cuma

Bırak Onlara Zarar Gelmesin..


Hepsinden sen sorumlusun Aziz Yıldırım..Bu kulübü dünya çapında bir Spor Kulübü yapan da sensin , bugün haklı olarak istifası istenen , dört yıldır futbol takımını alamadığın / yaptıramadığın radikal kararlarla bu noktaya getiren de sensin..

Bugün forumlar Alex ile Aykut Kocaman'dan birini tercih etmek için birbirini yiyorlar..Neden biliyor musun..?Çünkü sen bu takımı Önder-İlhan-Bekir-Bilica-Cristian-Gökhan Ünal gibi adamlarla şampiyonlar ligi ön elemesine çıkarttın..Çünkü sen hiçbir zaman futbolu bilmedin..Evde araştırmadan bahis oynar gibi , Young Boys ile mi eşleştik , çarpar geçeriz dedin..Transferi yapmadın , hem Aykut Kocaman'ı zor durumda bıraktın hem takımın elenmesine neden oldun..

Yaptığın binlerce güzel şeye insanlar lanet ediyor artık sen git diye..Çünkü yapamadın..Ders almadın..Denizli'de şampiyonluğu kaybeden takımda Appiah-Alex-Anelka-Nobre-Tuncay varken sen önce Dinamo Kiev'e sonra Young Boys'a Önder-Bekir vs.li kadrolarla elendin..

Bu takım iki kere şampiyonluğu son hafta kaybetmesine rağmen takip eden senelere 20.000+ kombine satarak girdin..Rakibin 20 günde 4.000 Queresma forması satarken , çıkarttığının ertesi günü sadece mavi forman 7.000 sattı..Bu taraftar bu camiayı , bu takımı öyle bir aşkla seviyorken sen onlara kazık attın..Taraftarın hakettiklerini onlara vermedin..

Young Boys'a elenmek sadece kaçan CL vizesi değil..Henüz senenin başında hortlayan Aykut-Alex polemikleriyle de lig başlamadan ağızda kalan son tadı da aldı süpürdü..Sahi ne oldu başkan şimdi..?

Tapılan Alex hain ilan edilmeye başlandı..Kamuoyu artık oluştu bundan sonra sene boyunca Alex-Aykut olası polemikleri yaratılır..Efsane dediğimiz Alex'imiz var ya bizim hani..Eğer o bugün bu duruma düşüyorsa bu senin kuramadığın kadro yüzündendir..Öyle bir kadro kurdun ki sahi ilk maçta zaten iş biticekti..Young Boys'dan İsviçre'de 5 yememek futbol mucizesi diye o zamanda yazmıştım..

17 yaşında çocuğu ağzından tükürükler saçarak güvenliğe veriyorsun..O çocuk orda sana veya takıma ne dediyse sonuna kadar arkasındayım bende..Zaten tribünde gerekli mesajı vermiş olmalı sana artık maçın sonlarında..Olmuyor artık başkan..Sadece kendine de değil artık takıma , takım içindeki değerlerimize de zarar vermeye başladı bu beceriksizliklerin..

Fenerbahçe tarihinin tartışmasız en büyük başkanısın..Bırak da seni kötü anılarla hatırlamayalım daha fazla..Çirkin yüzü daha fazla görmeyelim..Çünkü artık şundan eminiz ki ne transfer yapabileceksin doğru düzgün ne de bu takıma birşey verebileceksin..Bu sene birşey olmayacağına daha şimdiden kanaat getirdi zaten taraftar..Ama beni gecenin bi vakti bloga yazı yazmaya iten şey forumlarda gördüğüm Alex - Aykut savaşı..

Senin yüzünden bırak iki efsanemizin canı yanmasın..Çünkü senin kuramadığın takım yüzünden bugün , ben şu satırları yazarken bile birileri Alex'e birileri ise Aykut'a giydiriyor..Bırak efsaneler zarar görmesin , sen de görme..

Hiç yorum yok: