30 Haziran 2010 Çarşamba

Geleceği Yazanlar


Nike'ın son reklam filminin sloganı ' Write the future ' idi..Reklam filmi hiç şüphesiz şu ana kadar çekilenlerin en iyisiydi..Sadece futbolculardan ibaret olmayıp Kobe , Federer gibi Nike'in diğer sponsoru olduğu dünya yıldızlarını da güzel bir şekilde harmanlayan reklam filmini hepimiz çok beğenmiştik..

Fakat reklamın başrollerindeki oyuncular için reklam filminin pek şans getirdiğini söyleyemeyiz..

Didier Drogba reklam filminde atamadığı golü turnuvada da atamadı ve takımının elenmesine engel olacak performansı sergileyemedi..

Drogba'nın topunu çizgiden çıkartarak İtalya'da ulusal kahraman ilan edilen son şampiyonun kaptanı Cannavaro ise hüsranların en büyüğünü yaşayarak grupta sonuncu olup ülkesine döndü..

Kraliçe'nin gazabından son anda kurtularak Federer'i masa tenisinde perişan eden Rooney , İngiltere ile birlikte kupanın en büyük hayal kırıklıklarınadan biriydi..Rooney ile rolü aynı sahada paylaşan Ribery'de golsüz ve sonuncu olarak ayrılan Fransa'da hüsran yaşadı..

Ve reklamın ana kahramanı Cristiano Ronaldo..Tıpkı reklamda olduğu gibi her frikiğe mesafe tanımaksızın vurdu , onlarca top ezdi..Tribünlere oynayayım derken az olan sempatisini de kaybetti sanırım..Heykel başka bahara kaldı Cristiano..O heykelin biraz daha kısa boylusunu Leo dikecek umarım..

Reklamda oynayıp kadroya bile alınmayan Ronaldinho'da ayrı bir konu..

1 yorum:

dt.ibo dedi ki...

federer de wimbledondan elendi