13 Mayıs 2010 Perşembe

Lioubov Chachkova Fenerbahçe Acıbadem'de


Basketbolda dünyanın en iyisi olarak kabul edilen Diana Taurasi'yi bayan basketbol takımına transfer eden Fenerbahçe , bayan voleybolda da dünyaca ünlü bir ismi kadrosuna kattı.. Lioubov Chachkova artık Fenerbahçe Acıbadem forması giyecek..Eğer Gamova kalmaya ikna edilebilirse Gamova ile muhteşem bir ikili olacaklarına hiç şüphe yok..Gamova'nın da kalması için yapılmış bir hamle olarak düşünülebilir tabii ki bu..Bu transferle birlikte bu sene kaçan Avrupa Şampiyonluğu önümüzdeki sene kaçamayacak gibi görünüyor..

Federasyonun çıkarttığı 3+1 yerine 3 yabancı kısıtlamasına da takılmayacak gibi duruyor..Eski voleybolcu Aytaç Kılıç ile evli olan ve Kılıç soyadını da taşıyan Chackova eğer bir engelle karşılaşmazsa Türk statüsünde oynayacak..

Tabii transferde en az kulüp kadar katkısı olan biri varsa o da resimdeki adam Mehmet Ali Aydınlar'dır..Kulübün böylesine güçlü ve karşılık beklemeden sadece veren isimlerle ne kadar farklı boyutlara ulaşabileceğinin bir numaralı örneğidir Mehmet Ali Aydınlar..

Dediğim gibi voleybola gelecek sene de hem Türkiye'de hem de Avrupa'da ambargo koymaya geliyor Fenerbahçe Acıbadem..

Bayan branşlarda yapılabilecek en muhteşem iki transfer yapıldı desek yeridir..

Hiç yorum yok: