5 Nisan 2010 Pazartesi

Dikkat Hayvan VarBu ülkede pek çok takımda birçok pislik oyuncu oynadı..Ama bu kadar çirkefini ve zavallısını uzun zamandır izlememiştim gerçekten..Bundan önce yaptıklarıyla hem kendisini hem kulübünü çok küçük düşürmüştü..Bu akşam Sivas'ta yaptıkları ile artık bu adama birilerinin dur demesinin gerektiğini gösteren son uyarılar oldu..

Önce Yasin'in ayağını kırmaya girdi , daha sonra Hayrettin'i dirseği ile bayılttı..Üstelik o kadar zavallı ve iğrenç ki , Allah korusun Hayrettin'in ölümden döndüğü durumda sanki ayağına bir darbe olmuş gibi kendini yere atıyor..

Bu herife bu maçta yaptığı iğrençliklerden dolayı elbette TFF'nin ceza vermesi gerekiyor..Tıpkı aşağıda Barış'ın pozisyonunun cezasız kalmaması gerektiği gibi..Çünkü hakemler genelde Galatasaray formasına bu eylemlerde kart vermiyor..Elbette TFF'de bu hareketleri boş geçecektir..

Keita karaktersizi umarım seneye ligimizi kirletmeye devam etmez..Galatasaray gitsin daha iyisini alsın , helali hoş olsun..Ama bu kepazeyi izlemek istemiyorum bir futbolsever olarak..


Edit : Maçın 75-80.dakikasında yazdım bunu..Daha sonra Barış'ın zaten 3-4 maç ceza alacağı kırmızı kartı oldu neyse ki..Galatasaraylılarda Barış gibi bir oyuncuya sahip oldukları için mutlu değildir zaten..İyi oldu yani..

3 yorum:

muhtar dedi ki...

yaralı stayla cinsi gurbetçi hayvanı unutmuşsun.

tozasor dedi ki...

insanlıktan nasibini almayan oyuncuları ısrarla bünyesinde barındırmaya devam ediyorlar.. yakışıyor da..

ugur bektas dedi ki...

mesela lugano ve bilica gibi öyle değil mi...