30 Nisan 2010 Cuma

David Villa Dedikodusu


Bazen Türkiye'de varolan transfer dedikoduları sistemini eleştiriyoruz fakat dünyanın her yerinde bu böyle arkadaş..Tabii Fotogol kadar değiller , o alanda hala açık ara önde olan gazetelerimiz var..

Barcelona Inter'e elendikten sonra Madrid'in bir numaralı gazetesi olan Marca'nın halının altındaki tozları ortaya çıkartma vakti geldi elbette..Şuan özellikle Barcelona temalı haberlerde sürekli bir dedikodu ve varolup olmadığını bilmediğimiz huzursuzluklardan bahsediliyor..Marca'nın son manşeti David Villa'nın Barça'ya transferi..

Laporta ve Guaridola'nın Villa'yı çok istediğini yazan Marca'ya göre Barcelona Villa için Valencia'ya 40 milyon € + Hleb + Krkic paketini veriyor..

Marca'nın şuan en önemli hedefi Katalanları La Liga'nın zirvesinden de defetmek..İspanya'da ki basın ayrımcılığı da ayrıyetten incelenmesi gereken bir konu..Marca ile El Mundo Deportivo'nun olaylara bakış açısı siyah ile beyaz gibi..

Bu arada dedikodunun da gerçeklik payı var..Geçen sene de Barcelona Villa için girişimler yapmıştı..Zlatan'dan beklediğini alamayan ve bana göre Pedro'nun yerine de Robben/Ribery tarzı bir oyuncuya ihtiyacı olan Barça için Villa müthiş bir transfer olurdu..

Hiç yorum yok: