19 Nisan 2010 Pazartesi

Ben Yarın Papatyam İzleyeceğim


Barcelona - Arsenal maçını Star Tv yayınlamayınca ortalık ayağa kalkmış , Star Tv eleştiri yağmuruna tutulmuştu..Hatadan kesin olarak bir ders alındığını varsaymıştım o olaylardan sonra..

Yarın malumunuz İtalya'da Inter - Barcelona maçı var..Star yarın maçı yine canlı olarak yayınlamıyor ve saat 20:00/23:00 arasında bizlere 3 saat sürecek bir ' Papatyam ' şöleni armağan ediyor..

Ben çok merak ediyorum bu dizinin ne özelliği var diye o yüzden ben yarın herşeyle bağlantımı kopartıp kendimi Papatyam isimli diziye vereceğim..Yarının kısa özeti de aşağıda..Gerçekten çok enteresan işler oluyor Papatyam'da , kaçmaz..

Necati'nin psikoloğa sürekli kendisini ve evliliği şikayet ettiğini öğrenen Feride bir süre Necati'den ayrı yaşamaya karar verir. Terk edilmesine çok bozulan Necati karısının izini tamamen kaybeder. Onu nasıl getireceğini bulamayan Necati sonunda pes eder ve başka bir kadınla evlenmekten söz etmeye başlar.

Henüz boşanmadan yeni bir evlilikten bahsetmesi Feride'nin çocukları arasında büyük bir tepki görür.Özge'nin arkadaşına satranç bildiğini söyleyen Seyfo zor durumda kalır çünkü iddialı bir maça başlarlar... Satranç bilmeyen Seyfo rakibini alt etmek için bilgisayar yardımıyla bir hile yapar. Rıza ise müstakbel kayınpederinden acı haberi alır. Nurettin ancak Rıza içgüveysi olursa kızını verecektir.

Hiç yorum yok: