22 Şubat 2010 Pazartesi

Fikstür Avantajı


Ne yazık ki bu takımda birşeyler eksik..İyi oynadığı bölümlerde farkı arttıramıyor , kötü oynadığında hiç kaçarı yok gol yiyor..Çünkü çok vasat bir defansı var..Bilica , Sivasspor'un oyuncususun..Lugano yoksa herşey tepetaklak..

Özer - Mehmet - Deivid sakat..Cristian vasatların şahı..

Guiza konusunda yazmak istemiyorum zaten..

Gökhan Gönül harika maç çıkartır , ilk hatası döner gol olur..Emre muhteşem oynar her vurduğu rakipten döner..Alex çok iştahlıdır , müthiş gol atar sonra direği nişanlar..Harika paslar atar,gol yapıcak adam bulamaz..

Fenerbahçe son 2 haftada oyunun büyük bölümünde çok iyi ve organize olduğu maçlardan toplam 1 puan aldı..Bu işin bu sene olmayacağının sinyalleri bunlar..Bu gece kaçan liderlik fırsatı bir daha gelmeyebilir ayağa..

Yazık ettiler hem kendilerine hem bizlere..Perşembe son darbe bizleri bekliyor..

Daha önce Kezman'ı bu hale sokan Fenerbahçe taraftarı Guiza'yı da ağlatmayı başardı..Ne olursa olsun bu hiç yakışmadı..Hepimize haftalardır zulüm yaşatıyorsun Fenerbahçe..Hakkımızda hayırlısı..

Maç öncesi yazdım..Daum , oynatma bu adamı aslanların önüne atma dedim..Attın..Aslanlar onu yedi..


Ne kadar manidar öyle değil mi..?Tribünlerin ağlattığı Guiza oyundayken maç 2-1 ve Fenerbahçe atakları var..Guiza çıktı Semih girdi Fenerbahçe rakip kaleye gidemedi ve maç 2-3 oldu..Kimsenin ahını almamak gerek..

Fenerbahçe'de sakin olmanın zamanı..Lille karşısında elenmek belki lig için daha isabetli olacak..Takım revire döndü ve fizik olarak bu tempoyu kaldıramadığını gösteriyor Fenerbahçe..Tribünler çoğu zaman bu takıma maç kazandırdı..Bu akşam kaybettirdi..2-1 giderken Fenerbahçe'ye 3 gerekmiyor , 2-2'yi getirecek golü yememesi gerekiyor..Ama taraftar Semih diye bağırdı..

Gerçekten hiç yazasım yok , okuyasım da yok hiçbişeyi..Emre'ye çok üzüldüm sadece bu akşam..Bu kadar mücadele bile tek başına bu mağlubiyeti haketmiyordu..

Daum'a da maç öncesi yazısında dediğim gibi Guiza'yı oynatması dışında hiçbir kabahat yüklemiyorum..Bu kadar sakatın olduğu bir takım 70 dakika yine tempolu bir mücadele ortaya koydu..Daum bu akşam Guiza'yı bitirdi..Perşembe günü belki oynatır ve son kozu dener fakat Lille maçında Guiza iş yapamazsa belki o gece Madrid'e uçak biletini alıp basar gider..

Kendine de , bizlere de çok yazık ediyorsun Fenerbahçe..Yine milyonları deli ettin..Sanki elimiz mahkummuş gibi Perşembe yine sendeyiz..Umudumuz var mı..?Benim yok..

1 yorum:

Adsız dedi ki...

takım müthiş derecede şişirilmiş balon gibiydi son 5 haftada neyin ne olduğu ortaya çıktı. maç sonrası hepiniz oç'sunuz diyen taraftara daum'dan fazlası yakışmıyor zaten. perşembe de lille pataklar oturur herkes edebiyle yerine.