8 Ocak 2010 Cuma

Bu sefer yırtabilecekler mi bakalım..


Bolton 2 sezondur Premier Lig'in en sıkıcı futbol oynayan takımlarından biri..2 sene önce 16. , geçen sene 13. bitirdiler ligi..Geçen sene 13. bitirirlerken son dönemde açılıp kurtarmışlardı kendilerini..Anelka'yı yollamadan önceki 2 senelerinde çok başarılılardı ve ilk 8'e giriyorlardı sürekli..

Ama artık kadro çok zayıfladı ve takım aslında hakettikleri yerlerde gezinmeye başladı..Bu sezonun ilk yarısında son 4-5 senenin en kötü performansını sergilediler ve şuan ligde 18 maçta 18 puan ile 18.sıradalar..2 maçları eksik gerçi ama bu 2 maç Arsenal ve Sunderland deplasmanları olunca pek birşey değişeceğini düşündürmüyor insana..

Takım kadrosuna baktığımızda göze çarpan isimler takımın yıldızı konumundaki Ivan Klasnic , verimsiz ama tecrübeli forvet Kevin Davies hadi bir de orta sahada Matthew Taylor'u sayalım..Bunun dışında gerçekten vasat bir takım ve artık bu sezon küme düşmemeleri şaşırtıcı olur..

Bu sırada Gary Megson'un kovulmasının ardından yeni teknik direktör olarak Burnley'in hocası Owen Coyle takımın başına getirildi..İskoçyalı teknik adam Burnley'i Premier Lig'e çıkarmıştı..1993-1995 yılları arasında Bolton forması giyen Coyle şimdi tekrar Reebok Stadyum'unda Bolton için çalışacak..Bakalım Bolton bu seferde yırtacak mı..

Hiç yorum yok: