17 Ocak 2010 Pazar

Aranıyor..!


Menajerlik oyunlarında yazar hep '' Attacking Midfelder ( Right-Left-Center ) '' diye..Bu oyuncular takımınızda oldu mu çok seversiniz onları..Hem genellikle hızlı ve içeri kateden oyunculardır hemde fazla bölgede oynayabildiği için kadroya derinlik katarlar..

İşte Fenerbahçe'nin bugün aradığı adam tam olarak budur..Gökhan transferi ile takımda farklı zamanlarda 4 gol kralı olmuş oyuncu var..Bu bölgede derinlik sağlanmış , rotasyon genişlemiştir..

Şimdi sıra geldi kanatlara verimlilik katmaya..Mevcut kadroda kimler kanat oynayabilir..?Mehmet sağda oynayabilir fakat onun asıl mevkiisi sağ iç veya ön liberodur..3.tercihim olur onu kanatta oynamak fakat bu şekilde bile iyidir..Özer sol veya sağ önde de oynar , içte de oynar , forvet arkasında da oynar..Uğur sadece bir sol ön oyuncusudur , Santos sol önde etkili değildir..Wederson'dan zaman zaman sol önden faydalanabilirsiniz..

Ama Özer dışında hiçbiri yazının başındaki tanıma uymazlar..Özer dışında hepsi daha çok mücadeleyi seven , topla driplingi güçlü oyuncular değiller..

Fenerbahçe rakibini kanattan delecek bir oyuncu arıyor yazılıp , çizilenlere göre..Doğru tespit buydu zaten..Aykut Kocaman'ın tekrar Brezilya'ya gittiği söyleniyor..

Hedefteki adam Dentinho deniyor..Gelirse çok acaip bir iş yapmış olur Fenerbahçe..Eğer transfer gerçekleşirse oturur yazarız birşeyler..

Bakalım bekliyoruz..

Hiç yorum yok: