26 Aralık 2009 Cumartesi

Abi O Değilde , Taçları Ayakla Ataydık..


Arsene Wenger'i de , Arsenal'i de gerçekten çok severim..Arsenal , Arsene Wenger sayesinde günümüzde pek örneğine rastlayamayacağımız bir ekol oluşturdu..Her zaman güzel futbolu öne çıkaran , ve takımda lider oyuncular olduğu zaman ( Henry - Bergamp - Pires - Ljunberg ) kupaların en büyük adayı olan Arsenal ve genç kadrosu her futbolseverin sempati duyduğu bir takımdır herhalde..

Fakat Arsene Wenger ne de olsa bir Fransız..Hani herşeyden bir sıkıntı çıkarabilir veya en basit birşeyden rahatsız olup , haksızlığa maruz kaldığını düşünebilir..

Buna yeni bir örnek daha geldi Arsene Wenger'den..Taç atışlarının el yerine ayak ile kullanılmasının daha adil olduğunu söylemiş Wenger..Buna örnek olarak resimdeki taç atışını yapan Stoke City oyuncusu Rory Delap'ı vermiş..Delap'ın elleriyle taç atışını ayakla atar gibi kullandığını söyleyen Wenger , bunun adil olmadığını söylemiş..

Ne yapalım yani Wenger..?Ya Delap'ı transfer et , ya da Delap'a uzun taç atışını yasaklat..Bu kadar küçük hesaplara da gerek yok herhalde..Tıkır tıkır oynuyor takımın sonuçta..

Delap'ya ne taç atıyomuş arkadaş resme gel..

Hiç yorum yok: