21 Kasım 2009 Cumartesi

Yalancı Bahar , Beşiktaş : 3 - 0 : Fenerbahçe


Çok uzun yazmicam..Çünkü bu maçta Fenerbahçe'nin problemlerini ve sıkıntılarını yazmam gereken uzun yazı , aslında bu maçla ilişkili sorunlar değil , Fenerbahçe'nin takım halinde sezon başından beri yaşadığı sıkıntılar..

Kazım ile ilgili pozitif bir yorum dalgasına kapılmış gidiyordum ki bu gece sil baştan başlattı herşeyi..Kazım , Fuck Off vb lafları söylersen ' aha bu anama küfür etti ' diye atıyor hakemler seni..Sana o yüzden haftalardır yazdığım tüm olumlu şeyleri aldın götürdün be Kazım..

İlk yarı Fenerbahçe için herşey iyiydi ama EĞER BİR TAKIMIN FORVETİ YOKSA bu sonuç şaşırtıcı değil..Karşındaki takım Antalyaspor değil , İnönü'de Beşiktaş ile oynuyorsun ve yakaladı mı atar..

Fenerbahçe 2 haftalık tatilde yatmış..Dos Santos'a olan tüm inancımıda yitirdim bu akşam oynanan maçın ardından..Devre arasında maddi sonuçları ne olursa olsun RC-Guiza ikilisi ile yollar ayrılıp şu takıma bir tanecik forvet alın..

Beşiktaş ihtiyacı olan toparlanma galibiyetini aldı , hemde geçen haftalardaki gibi birşey oynamaya gerek bile kalmadan..Fenerbahçe'nin oturup çok ciddi düşünmesi gerek..Daum düşünenlerin başında gelmeli..Sene başında bu adam gol kralı olur dediği Guiza'yı arar olduk..

Fenerbahçe'nin devreye liderin 3-5 puan arkasında girmesi kabul edilebilir..İkinci yarı bu kadroya ciddi 2 takviye yapılmazsa şampiyonluk hayal..

Hiç yorum yok: