12 Kasım 2009 Perşembe

Vassell'in Çilesi


Ankara'da bir otelde kalan Vassell'in , Ankaragücü'nün otel parasını ödemediğinden dolayı otelden atılması skandalların en büyüğü olarak dünya basınında yazılmaya başlandı..Bu rezilliğin altındanda kolay kolay kalkınmaz..Neyse ki Vassell bizim dememizle , adam gibi adam çıktı da otelden çıkarken ona soru soran muhabirlere ülkemizi küçük düşürücü şeyler söylemedi..

' Sanırım yarın kulüp buna bir çözüm bulacaktır ' diyip geçti..Ayrıca şunları da söylemiş ; ' Kalbim burada kalıp , futbol oynamak istiyor fakat tüm bavullarım toplandı ve sanırım artık eve dönsem iyi olacak..'

Ankaragücü'nün ve Ankaraspor'un malun kişi ve nedenlerden dolayı Türk Futbolunu rezilliklere sokma huyu devam ediyor..Ankaragücü zaten şuan olan olaylardan ötürü bambaşka bir hikaye..En son yalanda Hikmet Karaman'ın ' başarısız sonuçlardan ' ötürü yollandığı..Buna kendileri bile inanmıyor elbette ama futbolun içine siyaset ve işi bilmeyen adamlar o kadar derin girmişler ki ne o kulüplerin taraftarları ne yöneticileri 'gık' çıkartamıyorlar,çıkartsalar bile ne yazık ki bir etkileri olmuyor..Ülke nüfusunun belki %80'lerden fazlasının 4 büyükler dediğimiz takımları tutması ve bu takımlar dışında kalan çoğu takımın sahipsiz görünmesi yüzünden herkes dilediği gibi at koşturuyor işte..

Ankaragücü taraftarı sağlamdır , neden bunca piş iş karşısında ses çıkartmıyorlar onu da merak ediyorum doğrusu..

Vassell 10 gün sonra Türkiye'de olmazsın sende herhalde..Yine bi bok olmadı işte..

1 yorum:

Sekhranikos dedi ki...

Ankaragücü taraftarı da pek çok anadolu kulübü taraftarı gibi sağlam değildir. -büyük takım taraftarları da öyleya hadi geçelim-

Gökçek familyasının kedilerini götüreceği 2-3 deplasman maçı dahi onlar için yeterli bir bedeldir susmak için. Haliyle hiç bir şey olmayacak.