8 Kasım 2009 Pazar

Tuncay İle Ne Zorun Var Pulis..?


Bugün Stoke City , Hull City deplasmanındaydı..Maçı izleyemedim..Son dakika gelen gol ile Hull City 2-1 kazanmış..Alışıldığı üzere Tuncay yine yedek başladı maça..Şu zamana kadar hala neden ilk 11'e giremediğini Stoke City'li taraftarlar dahil hiç kimse anlayabilmiş değil..Neyse Tuncay'da sonradan oyuna girdiği maçlarda belki çarpıcı bir performans gösteremedi ancak bugün yaşadığı olay çok çirkin..

Dakikalar 81'i gösterdiğinde Stoke City teknik direktörü Pulis , Ricardo Fuller'in yerine Tuncay'ı oyuna almış..Bundan 5 dakika sonra , yani 86. dakikada Tuncay , İngiltere kariyerinin en can sıkıcı anlarını yaşadı malesef...Faye'nin kırmızı kartından sonra teknik direktör Pulis , henüz 5 dakika önce oyuna aldığı Tuncay'ı oyundan alarak yerine Andy Wilkinson'u alıyor..

Ortada bir sakatlık falan yok..Zira Tuncay soyunma odasına giderken çok sinirliymiş..Basın bu konuyu biraz daha eşeler zaten önümüzdeki günlerde..

Tuncay , Stoke'da bir türlü kendini kabul ettiremedi..Pulis'in de bugün zirve yapan , Anti-Tuncay tavrı hiç hoş değil..Tuncay mücadele ve hırsı ile bildiğimiz bir oyuncu..İngiltere'de ona ' Cesur Yürek ' denmesi boşa değildi elbette..Bakalım şuan yaşadığı ciddi problemin altından kalkabilecek mi..

Yoksa devre arasında sene başında gerçekleşmeyen mi gerçekleşecek..?Andre Santos - Tuncay hattı çok başarılı olabilir..

Hiç yorum yok: