12 Eylül 2009 Cumartesi

Rabbime Sordum , ' Savunma ' dedi..


Ne kadar muhteşem bir maçtı , ne kadar anlatılmaz bir heyecandı 12 DEV ADAM'ın bize yaşattığı..Maça her zaman olduğu gibi dengeli başladık..Turnuvanın en DEV yıldız adayı Ömer Aşık yine hücumda skoru sırtladı..Kerem'in dış atışları hayat verdi..İlk çeyreği dengeli götürdük..

İkinci çeyrekte Gasol ve Navarro ile hızlı girdi İspanyollar..Hido'nun bugün sakatlığınında etkisiyle oyuna ağırlığını koyamaması , Ömer'in hastalığı üzerinden atamaması hücumda bizi biraz kitlesede burada da Ersan sorumluluğu aldı..

Semih Erden kendini buldu..Özelliklede savunmada her topa elini soktu , ribaundlarda etkiliydi..Hücumlarda beklenmedik skorlar üretti..Semih - Ömer - Oğuz üçlüsünden biri çok iyi bir diğeride katkı verecek şekilde oynarsa mükemmel bir takım halini alıyoruz..

Ender geçen maçların aksine iyi değildi..Kerem'in özellikle son çeyrekte oyuna girmemesini anlamadım..Engin ve Sinan özellikle savunmada mükemmel bir efor harcadılar..

Hido'nun böylesine oyunda olmadığı bir maçı kelimelerle anlatamayacağımız bir savunmayla turnuvanın favorisini yenmek müthiş bir başarıdır..

12 DEV ADAM , sizlerle gurur duyuyoruz..Allah nazarlardan korusun sizleri..

Hiç yorum yok: