8 Eylül 2009 Salı

Atla gel komşu..Auxerre'de fırtınalar estirdi..Tarzı , bitiriciliği , mücadelesi , hırsı tam Türkiye'de taraftarların tapacağı oyuncu profili..

Klasik bir Fransa'dan Premier Lig'e terfi eden forvet modelinde olduğu gibi Cisse'de Anfield Road yolunu tuttu..İnişli çıkışlı performans sergiledi..Tribünler orada da onu sevdi..

Derken bir Blackburn maçında çok talihsiz bir şekilde sol ayak bileği kırıldı..Sahalara dönmesi uzun sürdü..Sahalara döndükten sonra 2006 dünya kupası öncesi hazırlık maçında bu seferde sağ ayak bileğini kırdı..Görüntüleri görmek istemezsiniz..Gördüyseniz bile buraya koymaya niyetim yok o anları..

Neyse gelelim bugüne..Önce Marsilya'da bir sezon geçirdi..Orada eski günlere dönüş sinyalleri verdi..Sonra kiralık olarak ada'ya gitti yine..10golü geçti ada'da bitti denen Cisse..

Şimdi komşuda Pana forması giyiyor..Pana'nın Volos ile oynadığı hazırlık maçında top her ayağına geldiğinde Voloslular maymun sesleri çıkarmışlar..Cisse radikal karar alabilirim , Yunanistan'a bunun için gelmedim demiş..

Valla Cisse Yunanistan'dan buralara gelmen çok bir zahmet gerektirmez Ocak ayında..Burada seni kimse maymun etmez..Fenerbahçe veya Beşiktaş'ta tapılan adam olursun..Bi düşün derim..

1 yorum:

Burak dedi ki...

ayağı kırılıp iyileştikten sonra bir de trafik kazası geçirmişti cisse =) lanet gitsiin